+ 48 500 072 176 [email protected]

Referencje

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami jakich udzieliły nam firmy, z którymi współpracujemy. Mamy nadzieję że zachęci to Państwa do skorzystania z naszych usług.

Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy „kkNET Usługi informatyczne dla firm”, która wykonała dla nas serwis internetowy znakomicie wywiązując się z powierzonego zlecenia. Strona została wykonana bardzo sprawnie terminowo. Firma wykazała się dużym doświadczeniem zawodowym uwzględniając nasze wskazówki i oczekiwania odnośnie projektowanego serwisu.
Nasza współpraca przebiegła nienaganni i profesjonalnie.
kkNET Usługi informatyczne dla firm” jest godnym polecenia partnerem w zakresie tworzenia i obsługi stron internetowych.

A. Tomica

Uniwersytet Śląski

Fachowe podejście do wykonywania usług informatycznych, a także elastyczny sposób współpracy pozwalają nam zarekomendować „kkNET Usługi informatyczne dla firm” jako firmę wysoce profesjonalną, odpowiedzialną i godną zaufania.
Firma świadczy dla nas usługi w zakresie administracji naszych serwisów internetowych beskidzka5.pl, deltapartner.org.pl, wytrzymacdotacje.pl i wiele innych. Nasza satysfakcja ze sposobu realizacji powierzonych zadań jest dowodem na fachowość i rzetelność przedsiębiorstwa „kkNET Usługi informatyczne dla firm

B. Tyrna

Stowarzyszenie wspierania inicjatyw gospodarczych - Delta Partner

Nasza dotychczasowa współpraca z Firmą kkNET Krzysztof Kasprzyński – Usługi informatyczne dla firm pozwala nam w pełni zarekomendować usługi świadczone przez wyżej wymienioną firmę.
Terminowość, fachowość i rzetelność są głównym atutem Firmy. Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta, przejawiającą się w życzliwości oraz otwartości na potrzeby i wymagania.
Współpraca z Firmą Pana Krzysztofa Kasprzyńskiego daje nam pewność, że powierzone mu działania outsourcingowe będą wykonane z najwyższym poziomem profesjonalizmu i zaangażowania.
Z przyjemnością myślimy o dalszej współpracy, co jednocześnie skłania nas do polecenia innym firmom usług świadczonych przez Firmę Pana Krzysztofa Kasprzyńskiego

R. Szteklińska

Kancelaria księgowo-podatkowa - Meritumm s.c.

Polecam firmę „kkNET” jako profesjonalistę w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Firma wykonała dla nas stronę i aktualnie zajmuje się administracją serwisu. Proces projektowania, wykonania i uruchomienia strony przebiegł bardzo sprawnie. Firma podczas naszej współpracy służyła fachowym doradztwem i wykazała się dużym profesjonalizmem świadczonych usług.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą „kkNET” i możemy polecić ją jako sprawdzonego i godnego zaufania partnera.

M. Werner

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie

Firma „kkNET Usługi informatyczne dla firm” z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Grawerskiej 36 na nasze zlecenie wykonała stronę internetową i od początku jej istnienia zajmuje się jej administracja i hostingiem.
W trakcie współpracy wykazała się rzetelnością, dyspozycyjnością i pełnym profesjonalizmem. Wszystkie zlecenia zostały wykonane na czas i zgodnie z ustaleniami. Z pełną satysfakcją polecamy przedsiębiorstwo „kkNET. Usługi informatyczne dla firm” do wszelkich prac w branży informatycznej.

K. Bąk

Unfloor posadzki przemysłowe dla firm

kkNET Usługi informatyczne dla firm” prowadzi działania na rzecz promocji i rozwoju wizerunku dzielnicy Stare Bielsko, poprzez prowadzenie strony www.starebielsko.pl. Zróżnicowana tematyka jaką podejmuje a zarazem profesjonalny charakter oraz uniwersalny design, prowadzonej przez „kkNET” strony internetowej, zapewnia jej duże zainteresowanie zarówno starszych, jak i młodszych odbiorców.
Firma „kkNET” zawsze służy pomocą oraz profesjonalną wiedzą w szukaniu rozwiązań w zakresie prowadzenia stron internetowych oraz zagadnień informatycznych.

A. Ruśniak

Starobielski Ośrodek Edukacji Kulturalnej